Select Page


MAN: Accounting Center nagrodzone


Nagroda_Prometeusza_dla_MAC
 

11 października 2013 r. podczas inauguracji roku akademickiego Wojciech Skrudlik, szef MAC odebrał Nagrodę Prometeusza z rąk rektora WSB w Poznaniu.

Kapituła Nagrody Prometeusza przyznała MAN Accounting Center Sp. z o.o. najwyższe wyróżnienie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, jako wyraz uznania dla wieloletnich działań i współpracy w zakresie wspierania rozwoju studentów i absolwentów tej uczelni. Wręczenie Nagrody nastąpiło podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2013/2014 w dniu  11 października 2013. –„To docenienie naszego wkładu w rozwój studenckich praktyk, staży i warsztatów, co niewątpliwie wpływa na podniesienie atrakcyjności poznańskiej uczelni. Jesteśmy pewni, ze ta nagroda jeszcze bardziej nas zdopinguje do aktywniejszej współpracy z WSB – mówi Wojciech Skrudlik – członek Zarządu MAN Accounting Center.

Jednocześnie jest to pierwszy rok akademicki, w którym MAN Accounting Center jako patron kierunku Finanse i Rachunkowość poprowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów licencjackich na tej uczelni. Zajęcia będą prowadzić Księgowi według przygotowanego autorskiego programu. Przedmiot został nazwany Rachunkowość międzynarodowa SSC.

„Naszym celem jest budowanie świadomości o branży SSC i BPO w Poznaniu oraz praktyczne przygotowanie do pracy w centrum księgowym na potrzeby koncernu. Cieszy nas, ze możemy podzielić się naszym doświadczeniem i pokazać praktyczne zastosowanie wiedzy teoretycznej. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z uczelnią”. – podkreśla Karolina Florczyk, koordynator projektu z działu HR.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.