Select Page


MAN: Grupa MAN w Polsce po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców


 

Grupa MAN w Polsce już po raz drugi otrzymała certyfikat Top Employers dla najlepszych pracodawców w Polsce. Wyróżnienie jest przyznawanie przez niezależny Instytut CRF i trafia wyłącznie do firm, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania i polityki pracowniczej.
Procedura certyfikacji składa się z kilku etapów, podczas których firmy oceniane są pod kątem oferowanych świadczeń podstawowych oraz świadczeń dodatkowych i warunków pracy, a także w kategorii szkoleń i rozwoju kariery zawodowej oraz w zakresie kultury organizacyjnej firmy. „Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez szeroki program szkoleń i oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w innych spółkach Grupy MAN działających na całym świecie.”– powiedziała Anna Kowalska, Wiceprezes MAN Truck & Bus Polska.
Grupa MAN zatrudnia w Polsce ok. 3500 pracowników. Pracują oni w trzech zakładach produkcyjnych (Niepołomice koło Krakowa – produkcja pojazdów ciężarowych klasy ciężkiej Starachowice i Sady koło Poznania produkcja autobusów miejskich i turystycznych), centrum finansowo  – księgowym oraz w spółce odpowiedzialnej za sprzedaż i serwis pojazdów MAN i Neoplan.
Nagroda Top Employers Polska 2013 udowadnia, że warto związać swoją karierę zawodową z Grupą MAN w Polsce.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.