Select Page


MAN: Obietnica przejechania miliona kilometrów


 

Firma MAN jako pierwszy producent pojazdów ciężarówych oferuje w atrakcyjnej, stałej cenie europejską „obietnicę mobilności”, obejmującą 1 milion kilometrów lub okres ośmiu lat. Ofertę MillionMobility MAN wprowadzi na rynku niemieckim w 2011 roku. Usługa ta w przyszłości obejmie stopniowo inne rynki.

W przypadku awarii wystarczy skontaktować się z serwisem MAN Mobile24, który sprawi, że w możliwie najkrótszym czasie będzie można ponownie wyruszyć w drogę. Pojazd serwisowy MAN lub mobilne centrum serwisowe obsługiwane przez jednego z naszych partnerów dotrze do kierowcy w jak najkrótszym czasie.
W wielu przypadkach samochód można naprawić na miejscu. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie będzie to możliwe, zapewnimy bezzwłoczne odholowanie pojazdu do najbliższej stacji serwisowej MAN i jego naprawę. Jeżeli naprawa potrwa dłużej niż 12 godzin, firma MAN podstawi samochód zastępczy na maksymalny okres trzech dni lub – jeżeli okaże się to niemożliwe – wypłaci odszkodowanie w kwocie 150 euro dziennie przez maksymalny okres trzech dni.

Dwa pakiety, zawsze dobry wybór:

Usługa MAN Truck & Bus MillionMobility dla nowych pojazdów MAN obejmuje całkowity przebieg 1 miliona kilometrów lub okres 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

Usługa MAN Truck & Bus MillionMobility dla pojazdów używanych MAN TopUsed obejmuje całkowity przebieg 1 miliona kilometrów lub okres 4 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Okres ten można wydłużyć do 5 lat po dokonaniu wstępnej rejestracji.

„Obietnica mobilności” automatycznie wydłuża się o rok w obu pakietach, jeżeli pojazd był serwisowany w autoryzowanej stacji obsługi MAN.

Usługa MillionMobility w skrócie
– Profesjonalna pomoc w przypadku awarii
– Szeroka sieć serwisowa obejmująca ponad 1200 punktów w całej Europie
– Natychmiastowa pomoc na miejscu zdarzenia
– Wyższy poziom zabezpieczenia kosztów i planowania
– Usługa holowania
– Lepsza dostępność pojazdów
– Samochód zastępczy na maksymalny okres 3 dni lub odszkodowanie 150 euro dziennie przez 3 dni
– Krótsze przestoje
– Obejmuje usługi MAN Mobile24
– Atrakcyjne ceny
– Obsługa przez 24 godziny na dobę


Dalsze informacje na: www.mantruckandbus.com


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 8 lat temu.