Select Page


Mercedes-Benz: Nowa stacja samochodów ciężarowych w Ociążu k. Kalisza


 

Na początku lutego br. sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowym wzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodów ciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek Sp.j. Nowy obiekt jest zlokalizowany przy drodze krajowej nr 25 w miejscowości Ociąż między Ostrowem Wielkopolskim a Kaliszem, w bezpośrednim sąsiedztwie działającego od lat zakładu dealersko-serwisowego Auto Partner Garcarek (sprzedaż i serwis samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz). Obiekt został zbudowany i oddany do użytku w rekordowym tempie 12 miesięcy na działce wielkości 13 tysięcy metrów kwadratowych.

Nowa stacja dysponuje 8 stanowiskami roboczymi (4 kanałami przejazdowymi) i zatrudnia 22 pracowników: 12 mechaników, 3 doradców serwisowych, 3 sprzedawców części zamiennych i magazynierów, 4 sprzedawców samochodów użytkowych

Obiekt posiada pierwszy w Polsce salon samochodów ciężarowych. Powierzchnia ekspozycyjna salonu sprzedaży umożliwia ekspozycję 1 samochodu. Salon i biuro obsługi klienta są oddzielone od hali serwisowej ścianą wykonaną z najwyższej jakości szkła.

Właściciele firmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowili wybudować równocześnie z budynkiem nowej stacji dealersko-serwisowej, wydzieloną kawiarnię „Mercedes Cafe”, w której klienci w komfortowych warunkach będą mogli oczekiwać na odbiór samochodu po naprawie. Na piętrze budynku zlokalizowano dwa pokoje gościnne z myślą o kierowcach, którzy będą chcieli odpocząć po trudach podróży. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 120 m2.

Jan i Andrzej Garcarek za profesjonalizm i ciężką pracę niejednokrotnie otrzymywali nagrody m.in.:

2001-2003 – przyznanie nagrody Fair Play

2004 – przyznanie nagrody dla dealera roku Mercedes Benz

2005 – przyznanie nagrody serwis roku Mercedes Benz

2009 – przyznanie nagrody dla dealera roku Mercedes Benz


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.