Select Page


Mercedes-Benz: Serwisowanie samochodów użytkowych- najłatwiej jak można


 

„Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcje serwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowanie samochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszcze bardziej kompleksowe.

Dla przedsiębiorców najważniejsze w pojazdach użytkowych są ekonomia i niezawodność. Wychodząc tym wymaganiom naprzeciw, Mercedes-Benz ogłasza dwie nowe akcje serwisowe: „Economy Service Van” i „Trucks you can trust”. W ramach tej nowej oferty, Klienci odpowiednio samochodów dostawczych i ciężarowych, mogą korzystać z jeszcze bardziej kompleksowej obsługi.

W ramach nowej oferty, Klient ma do wyboru paletę atrakcyjnych pogwarancyjnych pakietów serwisowych. Dzięki nim może on sobie zapewnić wszystkie podstawowe przeglądy i wymiany części eksploatacyjnych: od olejów z kompletem filtrów, przez wymianę samych klocków hamulcowych bądź w komplecie z tarczami hamulcowymi, aż po wymianę amortyzatorów. Dzięki możliwości nabycia kompleksowych pakietów, Klient ma możliwość uzyskania jeszcze bardziej atrakcyjnych cen.

Nowe formuły serwisowe zapewniają nie tylko niższe, ale i bardziej przewidywalne oraz stabilne ceny. Dzieje się tak m.in. uniezależnieniu stawek od zmian kursów walut oraz ujednolicenie ich we wszystkich autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz. W ten sposób wykupując odpowiedni pakiet, Klient ma pewność obsługi na najwyższym poziomie i w stałej cenie w całym kraju.

Poza pogwarancyjnymi pakietami serwisowymi, Autoryzowane Serwisy Mercedes-Benz mają do zaoferowania pakiety części, Oryginalne Części Mercedes-Benz, części EconomyLine, części karoseryjne, a także usługi serwisowe takie jak: CharterWay, Ubezpieczenie Kosztów Napraw czy MobilityGo dla samochodów dostawczych, który teraz obowiązuje nawet w 3 i 4 roku eksploatacji pojazdu.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.