Select Page


Monopoly z Petersburga zamawia 700 ciężarówek DAF


Monopoly order.jpg
 

Monopoly, jedna z największych firm w Rosji specjalizujących się w transporcie artykułów spożywczych wymagających specjalnych warunków przechowywania, zakupi 700 nowych ciężarówek DAF XF. Zamówienie zostało podpisane podczas targów IAA w Hanowerze przez Ilię Dmitriewa i Maksima Onyfrienko – dyrektorów Monopoly, Marcela Verbeetena – dyrektora generalnego dealera pojazdów DAF, Terra Truck, oraz Rona Bonsena – członka zarządu DAF odpowiedzialnego za marketing i sprzedaż. Dostawy pojazdów będą realizowane w 2014 u 2015 roku. W wyniku nowego zamówienia flota Monopoly wzrośnie do ponad 1 000 pojazdów, z czego 700 to ciężarówki DAF.

„Wybraliśmy DAF po prześledzeniu wyników ciężarówek, kiedy okazało się, że niezawodność, jakość, oszczędność paliwa i niskie koszty posiadania plasują te modele w światowej czołówce” – powiedział Ilia Dmitriew po podpisaniu kontraktu. „Jako profesjonaliści w zakresie logistyki wiemy, że nasi klienci oczekują od nas terminowych dostaw. Tak więc od pojazdów, którymi się posługujemy, wymagamy maksymalnej niezawodności i stałej gotowości do działania. Dlatego też wybraliśmy DAF na naszego partnera.” Ilia Dmitriew dodał, że dzięki temu zamówieniu nawiązało się długoterminowe partnerstwo z DAF i siecią dealerów firmy.

„Chciałbym podziękować kierownictwu Monopoly za obdarzenie Terra Truck zaufaniem” – skomentował zamówienie Marcel Verbeeten, dyrektor generalny placówki dealerskiej DAF w Petersburgu. „Będziemy kontynuować starania, by pomóc Monopoly w optymalizacji działalności.”

„Firma DAF jest dumna, że otrzymała zamówienie od Monopoly, wiodącej rosyjskiej firmy transportowej” – powiedział Ron Bonsen, członek Zarządu DAF Trucks. „To wspaniały wyraz uznania dla naszych znakomitych produktów i profesjonalnej sieci dealerów w Rosji.”

Monopoly — rozwijająca się firma spedycyjno-przewozowa założona w 2006 r. w Petersburgu, specjalizuje się w transporcie ładunków wymagających specjalnych warunków temperaturowych.

DAF Trucks NV — oddział amerykańskiego koncernu PACCAR Inc, jednego z największych producentów ciężarówek na świecie — jest czołowym producentem lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych w Europie* mającym udział w rynku na poziomie 16,2% w segmencie powyżej 16 t DMC. DAF produkuje kompleksową gamę ciągników siodłowych i podwozi pojazdów ciężarowych, dzięki czemu w jej ofercie można znaleźć rozwiązania do wszystkich zastosowań transportowych. Firma DAF jest również liderem usług związanych z produktami. Są to kontrakty serwisowe Multi Support, usługi finansowe świadczone przez dział PACCAR Financial i ofertę najwyższej jakości części. Dodatkowo DAF opracowuje i wytwarza komponenty, takie jak osie i silniki, dla producentów autobusów i autokarów na całym świecie. DAF Trucks N.V. dysponuje zakładami produkcyjnymi w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii, Leyland w Wielkiej Brytanii oraz Ponta Grossa w Brazylii oraz ponad tysiącem punktów dealerskich i serwisowych.

Terra Truck — oficjalny i jeden z największych dealerów DAF w Rosji od 2008 r. Terra Truck ma siedzibę w Petersburgu i prowadzi dwa znakomicie wyposażone serwisy. Umożliwia to Terra Truck zapewnienie szybkiej i sprawnej obsługi w tym regionie. Terra Truck należy do grupy Lengo Automotive działającej w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce i Rosji.

Źródło

 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.