Select Page


NOWA APLIKACJA RENAULT TRUCKS: GRA I NAUKA W JEDNYM


 

Dzięki Truck Fuel Eco Driving, nowej aplikacji stworzonej przez Renault Trucks, nie trzeba mieć ciężarówki aby  potrenować ekonomiczną jazdę – wystarczy SmartPhone lub tablet. Dzięki tej grze nauczysz się jak wykorzystywać właściwości drogi, aby jeździć oszczędnie i jednocześnie wydajnie.

Aplikacja Truck Fuel Eco Driving zaprazentowana podczas IAA Motor Show w Hanowerze, jest teraz dostępna na SmartPhony i tablety. Jej scenariusz został oparty na faktycznych warunkach drogowych z jakimi na codzień muszą zmierzyć się kierowcy, co sprzyja wyćwiczeniu jednej z podstawowych umiejętności z zakresu ekonomicznej jazdy: umiejętności przewidywania. Na podstawie informacji o przeszkodach, które pojawią się na drodze, takich jak sygnalizacja świetlna, skrzyżowanie czy korek, oraz danych topograficznych (pagórki, wzniesienia itp.) gracz, poruszający się Renault Premium Route o załadunku 40t, musi tak dostosować swój styl jazdy, aby pokonać ją w jak najkrótszym czasie i przy jak najniższym poziomie zużycia paliwa.

Truck Fuel Eco Driving jest dostępna w pięciu wersjach językowych (francuska, angielska, niemiecka, hiszpańska i włoska) i można ją bezpłatnie pobrać na SmartPhone lub tablet z systemem operacyjnym iOS i Android

Więcej informacji…


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.