Select Page


Renault Trucks: DWA pierwsze miejsca dla kierowców mkr-RENAULT TRUCKS


 

Podczas najważniejszej imprezy sezonu Mistrzostw Europy Truck Racing, która odbyła się 14 i 15 lipca na niemieckim torze Nürburgring, kierowcy zespołu  Renault Trucks dwukrotnie dojechali do mety jako pierwsi.  Na 4,500 gości, którzy zawitali ubiegłego weekendu do stoiska Renault Trucks jak zawsze czekało wiele atrakcji, w tym pojazdy producenta stylizowane na racingowe.
Nawet ulewny deszcz nie powstrzymał entuzjastów Truck Racing od przybycia na słynny tor Nürburgring. Ponad 200 000 osób oglądało dekorację kierowców Renault Trucks, którzy dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. W pierwszym wyścigu ubiegłego weekendu zwyciężył Adam Lacko, a w ostatnim Markus Oestreich.
Na przestrzeni całego weekendu, stoisko francuskiego producenta odwiedziło ponad 4 500 klientów i przedstawicieli Renault Trucks Truck Driver Club. Wśród zaprezentowanych w padoku pojazdów znalazły się między innymi: dwa Premium Route Truck Racing, dwa Magnum w barwach drużyny MKR-Technology oraz Master w wersji „Truck Racing”.
Kolejne Mistrzostwa Truck Racing odbędą się w najbliższy Smoleńsku.

Kalendarz kolejnych wyścigów 2012 DWA pierwsze miejsca dla kierowców mkr-RENAULT TRUCKS

Data

Miasto

Kraj

28/29 lipca

Smoleńsk

Rosja

1/2  września

Most

Czechy

22/23 września

Zolder

Belgia

06/07 października

Jarama

Hiszpania

13/14 października

Le Mans

Francja


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.