Select Page


Renault Trucks: Expandys i Go 24


 

Niezaplanowane wydatki i przestoje pojazdów – to dwa istotne czynniki, które mogą poważnie zagrozić płynności finansowej firm transportowych. Mając to na uwadze, Renault Trucks przygotowało dla swoich Klientów dwie wyjątkowe usługi, dzięki którym mogą nie myśleć o takich problemach.

Expandys to umowa zniesienia ryzyka technicznego, uwzględniająca indywidualne potrzeby Klientów takie jak: roczny przebieg pojazdu, czas na jaki chcą ją zawierać oraz wybrany przez nich pakiet usług.  Umowa ta obejmuje wszystkie pojazdy z gamy Renault Trucks i działa na terenie całej Europy w ponad 1150 punktach sieci. W przypadku awarii, Klienci Expandysa mogą liczyć na pokrycie kosztów zakupu części zamiennych, robocizny, przyjazdu ekipy interwencyjnej  oraz holowania do najbliższego serwisu Renault Trucks. Ponadto umowa obejmuje nieograniczoną ilość napraw!

Druga usługa to GO24. Jest ona  skierowana do tych, dla których powiedzenie „czas to pieniądz” ma szczególne znaczenie, bo GO24 to przede wszystkim gwarancja szybkiej obsługi. W przypadku awarii powodującej unieruchomienie pojazdu, ekipa interwencyjna Renault Trucks usunie ją w czasie nie przekraczającym 12 godzin (licząc od momentu zgłoszenia do platformy Renault Trucks 24/7).

Jeżeli powyższy warunek nie zostanie spełniony, w ramach rekompensaty przedstawiciel Renault Trucks zobowiązany jest dostarczyć Klientowi bony towarowe do wykorzystania u swojego Dealera Renault Trucks. Bony o wartości 200€ przyznawane są za każdą dobę, licząc od trzynastej godziny unieruchomienia pojazdu. Maksymalna wysokość odszkodowania nie może przekroczyć 800€.

Mechanizm funkcjonowania usługi GO24 jest bardzo prosty. Wystarczy zadzwonić na bezpłatną infolinię, podać numer podwozia unieruchomionego pojazdu i zaczekać na przyjazd ekipy interwencyjnej. Usługa GO24 działa na terenie 16 państw europejskich.

Usługi Expandys i GO24 to idealne rozwiązania dla wszystkich właścicieli pojazdów, którzy szukają rozwiązań dostosowanych do swoich indywidulanych potrzeb, pozwalających im  w pełni kontrolować swoje wydatki.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.