Select Page


Renault Trucks: Mistrzowski transport


 

Przedstawiciele Renault Truck Polska podpisali umowę reklamową z Polską Superligą Tenisa Stołowego. Dzięki niej wykorzystają atuty płynące z promocji poprzez sport podczas meczów II rundy najwyższej klasy rozgrywkowej polskiego tenisa stołowego.

Polska Superliga Tenisa Stołowego jest spółką założoną przez kluby występujące w najmocniejszej polskiej lidze męskiej. Podstawowym celem działalności spółki jest profesjonalne zarządzanie ligą tenisa stołowego oraz promocja dyscypliny, podmiotów i instytucji z nią związanych.

Nazwę Superliga nosi również najwyższa klasa rozgrywkowa w męskim tenisie stołowym, w której występuje 10 najlepszych zespołów w kraju. Mecze odbywają się w okresie jesień-wiosna. Rozgrywki zasadnicze obejmują rywalizację w dwóch rundach, a finały rozgrywane są w systemie play-off i uczestniczą w nich cztery najlepsze zespoły danego sezonu.

Tenis stołowy jako dyscyplina wyraźnie wychodzi z cienia sportów zespołowych i staje się coraz bardziej popularny. Rosnące zainteresowanie mediów, zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych sprawia, że coraz więcej kibiców zaczyna nie tylko interesować się tenisem stołowym śledząc wyniki czy oglądając mecze, ale samemu sięga po rakietki i uprawia ten sport. Bardzo silny bodziec do rozwoju tej widowiskowej dyscypliny dały w ostatnich latach sukcesy polskich tenisistów na arenie europejskiej oraz świetne występy najlepszych polskich klubów w rozgrywkach takich jak Europejska Liga Mistrzów i Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego. Dzięki zainteresowaniu mediów i transmisjom telewizyjnym kibice mogli śledzić poczynania idoli i emocjonować się ich występami.

Możliwości wykorzystania potencjału medialnego jaki niosą ze sobą stojące na wysokim poziomie sportowym rozgrywki polskiego tenisa stołowego zostały dostrzeżone przez przedstawicieli jednej ze światowych marek – Renault Trucks. Podpisana umowa z Polską Superligą Tenisa Stołowego zapewni liderom rynku samochodów ciężarowych promocję trwającą przez całą II rundę obecnego sezonu rozgrywkowego oraz podczas fazy play-off rozgrywek. „Współpraca między Renault Trucks Polska, a naszą spółką z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na rozwój najmocniejszej polskiej ligi tenisa stołowego oraz całej dyscypliny w naszym kraju” – mówi Dariusz Szumacher, Prezes Zarządu Polskiej Superligi Tenisa Stołowego.

Najbliższe zmagania tenisistów stołowych w meczu pomiędzy GKS GORZOVIA ROMUS Gorzów a MLKS OSTRÓDZIANKA CONDOHOTELS MORLINY Ostróda można obejrzeć na żywo już we wtorek (31.02.) o godzinie 16:45 na kanale Orange Sport.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.