Select Page


Renault Trucks: nowa gama pojazdów na targach Solutrans


014_renault_trucks_t
 

W dniach 19-23 listopada w Lyonie, odbywają się targi Solutrans, podczas których Renault Trucks prezentuje nową gamę pojazdów Euro 6 wraz z atrakcyjnym pakietem rozwiązań transportowych. Co więcej, oprócz modeli T,C i K , na stoisku francuskiego producenta można również oglądać gamę D z kabiną o szerokości 2m. Imponujące stoisko o powierzchni 1300 m² znajduje się w hali 4.2. Warto je odwiedzić, bo dla klientów producent przygotował jazdy testowe.

Zaprojektowana i wyprodukowana przy ścisłej współpracy z 50 klientami z różnych zakątków świata nowa gama Renault Trucks, to doskonałe narzędzie do pracy dla wszystkich przewoźników. Według francuskiego producenta, pojazd ciężarowy musi przynosić zysk i  musi być narzędziem niezwodnym i powinien stanowić powód do dumy dla każdego kierowcy. Aby wcielić tę ideologię w życie, Renault Trucks oferuje swoim klientom całkowicie odmienioną gamę pojazdów dalekobieżnych, dystrybucyjnych i budowlanych.

Jako że Solutrans odbywa się w Lyonie, gdzie Renault Trucks prowadzi swą działalność od ponad 100 lat, producent uważany jest za nieoficjalnego gospodarza tych targów. Jest to więc idealna okazja do zaprezentowania nowej oferty, poszerzonej o  pojazd dystrybucyjny z kabiną o szerokości 2 m, o DMC 3,5-7,5 tony, wyposażony w silnik DTI 3 Euro 6 o mocy 150-180 KM oraz 6-biegową skrzynię biegów (manualną lub zautomatyzowaną w przypadku modelu o DMC 7,5t).
Podczas prac nad nową gamą, w trosce o wydajność, solidność i rentowność, Renault Trucks podjęło współpracę  z czołowymi producentami nadwozi. Na ich stoiskach, goście odwiedzający targi nierzadko oglądają pojazdy Renault Trucks z zabudowami dostosowanymi do różnego typu działaności.

Na podwoziach Renault Trucks można montować wszystkie typy zabudowy. Dzięki wstępnie nawierconym otworom oraz braku jakichkolwiek niestandardowych elementów nad ramą, praca firm zabudowujących została znacznie ułatwiona. Co więcej, w projekcie nowych pojazdów uwzględniono możliwość montażu modułów elektrycznych na potrzeby producentów nadwozi.
Nowa oferta Renault Trucks, to nie tylko odmieniona gama pojazdów, ale także pakiet usług, dzięki którym klienci mogą z łatwością kontrolować swoje koszty. Optifuel Solutions, aplikacja zawierająca zestaw narzędzi dedykowanych redukcji poziomu zużycia paliwa oraz

narzędzie telematyczne Optifleet to rozwiąznia, które gwarantują przewoźnikom długofalowe oszczędności. Co więcej, poprzez finansowanie, ubezpieczenie oraz kontrakty serwisowe na korzystnych warunkach, Renault Trucks zapewnia klientom maksymalną mobilność ich pojazdów poraz daje możliwość kontrolowania wydatków.

Poza pojazdami Master i Maxity, które nie muszą spełniać normy Euro 6, wszystkie modele zaprezentowane na stoisku Renault Trucks pochodzą z nowej gamy,. Dodatkowo, goście mogą obejrzeć przekrój najnowszej kabiny modelu „T”.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.