Select Page


Renault Trucks: przekazuje kluczyki do pierwszych egzemplarzy modelu T


Stef 1
 

Niespełna sześć miesięcy po wprowadzeniu na rynek Renault Trucks rozpoczyna dostawy pojazdów ze swojej nowej gamy do klientów w Europie. We Francji pierwsze cztery egzemplarze Renault Trucks T – High Sleeper Cab – trafiły do firmy STAF. Są wyposażone w kabinę z płaską podłogą i napędzane silnikiem DTI13 Euro 6 o mocy 520 KM. Posiadają również pełny zestaw najnowszych opcji wyposażenia, zapewniający maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortu pracy i wypoczynku. Uroczystego przekazania kluczyków do nowych pojazdów dokonali prezes Renault Trucks Bruno Blin i dyrektor zarządzający Renault Trucks France Marc Martinez. Ceremonia odbyła się na stoisku Renault Trucks podczas na wystawy Solutrans.

Renault Trucks przekazało kluczyki do pierwszych czterech pojazdów Renault Trucks T firmie transportowej STAF. To pierwsze pojazdy długodystansowe z nowej serii, jakie trafiły do klienta. Kluczyki z rąk Bruno Blina, prezesa Renault Trucks, i Marca Martineza, dyrektora zarządzającego Renault Trucks France, odebrał Kara Mendjel, prezes i dyrektor generalny STAF. Ceremonia ta miała miejsce 20 listopada na stoisku Renault Trucks podczas wystawy branżowej Solutrans 2013.

– The Renault Trucks T spełnia wymagania transportu chłodniczego w handlu detalicznym, szczególnie pod względem niezawodności – komentuje Kara Mendjel. – Kolejną zaletą jest wyjątkowo przestronna kabina, która zapewni moim kierowcom optymalne warunki pracy.

– Kara Mendjel zamówił cztery Renault Trucks T, nawet bez wcześniejszego ich przetestowania – podkreśla Bruno Blin. – To dowód ogromnego zaufania klienta, zaś Renault Trucks udowodni, że w pełni na nie zasługuje. Marc Martinez zwraca uwagę na doskonałe relacje Renault Trucks z firmą STAF i jej dyrektorem generalnym: – Kara Mendjel jest lojalnym klientem, z którym od dawna pozostajemy w bliskich stosunkach. Nie uznaje żadnych kompromisów, jeżeli chodzi o jakość pojazdów, i zawsze chce tego, co najlepsze dla kierowców. Renault Trucks T z płaskopodłogową kabiną i wybranym przez klienta pakietem komfortowym z pewnością spełni jego najwyższe oczekiwania.

STAF jest rodzinną firmą założoną w 1969 r., specjalizującą się w chłodniczym transporcie żywności do supermarketów. Ma swoją siedzibę koło Paryża i jest wiodącym przewoźnikiem w regionie Ile-de-France. Zatrudnia ponad 520 pracowników i posiada flotę ponad 450 samochodów, z czego większość stanowią pojazdy ciężarowe Renault Trucks.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.