Select Page


RENAULT TRUCKS: w rajdzie Dakar


 

Renault Trucks, obecny na Dakarze od ponad 30 lat, kontynuuje i w tym roku od 2 do 15 stycznia przygodę w Argentynie i Chile. Obok Keraxa 6×6 Rally Raid assistance w rajdzie uczestniczy także Sherpa, „gwiazda” poprzednich lat, która wzbudza zawsze mnóstwo entuzjazmu. Renault Trucks promuje przy okazji swoje produkty na lokalnych rynkach, a zwłaszcza rozwiązania Optifuel dla gamy budowlanej i prezentuje nowy Premium Lander wyposażony w automatyczną skrzynię Optidriver+, która będzie wprowadzana na rynek południowo-amerykański w tym roku. Dodatkowo Renault Trucks Argentyna rozpoczęło w grudniu drugą edycję gry „Masz ochotę wziąć udział w rajdzie”?, w której klienci, dostawcy i pracownicy Renault Trucks Argentyna mogą wygrać miejsce w Keraxie assistance na jednym z etapów wyścigu.

Pojazd przystosowany do każdego terenu, niezwykle mocny, niezawodny, brawurowo pokonujący trudności terenu, Renault Kerax będzie po raz kolejny wyjątkowym znakiem rozpoznawczym Dakar 2011. Zatrudniony w charakterze pojazdu assistance, będzie grał rolę “dobrego samarytanina” wśród konkurentów. I co staje się już tradycją, będzie również w tym roku eskortowany przez wojskowego Sherpa, którego agresywny wygląd i imponujący prześwit czynią jednym z najpopularniejszych pojazdów na rajdzie!

Dla Renault Trucks, rajd Dakar w Argentynie i Chili jest idealną okazją do podkreślenia i wzmocnienia relacji z klientami południowo-amerykańskimi. Dlatego też filia połudnowo-amerykańska Renault Trucks ponownie zorganizowała zabawę «masz ochotę wziąć udział w rajdzie?», w której klienci, dostawcy i pracownicy Renault Trucks Argentyna mogą grać i wygrać miejsca w Keraxie assistance w czasie 14 etapów rajdu.

Renault Trucks skorzysta również z okazji, aby lepiej zaprezentować swoje produkty i usługi, a w szczególności rozwiązania Optifuel przystosowane do gamy budowlanej i przedstawi w czasie rajdu nowy Renault Premium Lander wyposażony w automatyczną skrzynię Optidriver+, która będzie już w tym roku w ofercie w Ameryce Południowej.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.