Select Page


Renault Trucks: Zafunduj sobie legendę-konkurs


 


Od 2 listopada trwa konkurs organizowany przez Renault Trucks pod hasłem « Zafunduj sobie legendę ». Kierowcy, którzy chcą wziąć w nim udział muszą wysłać do 30 listopada zdjęcie lub film ze swoją ciężarówką na www.legend.renault-trucks.com.  Na zwycięzców wylosowanych w konkrusie czekają niesamowite przeżycia na pokładzie wyścigowego Renault Premium Racing MKR Technology na jednym z europejskich torów.

Kierowcy potrafią barwnie opowiadać o swoich samochodach. Dlatego Renault Trucks stworzyło konkurs adresowany właśnie do nich. Wystarczy wejść na stronę  www.legend.renault-trucks.com  i przesłać  zdjęcie lub film przedstawiający pojazd Renault. 30 listopada br. w oficjalnym losowaniu zostanie wylosowanych 115 zwycięzców. A nagrody są niezywkle atrakcyjne :
– losy 1-5 : dwa okrążenia na europejskim torze  pojazdem Renault Premium Racing MKR Technology
– losy 6-15 : modelik jednego z pojazdów Renault Trucks
– losy 16-115 : brelok Renault Trucks.

Od 2010 roku Renault Trucks jest obecny w sieci i kontaktuje sie z kierowcami czy to za pośrednictwem Facebooka, Twittera, YouTube,  Daily motion czy też poprzez  inne aplikacje dostępne na smartphonach (Drivers’ photo albums, Selected for you, etc).

Renault Trucks po raz kolejny docenia kierowców!


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.