Select Page


Renault Trucks:KERAXY w kopalni w Bełchatowie


 

W listopadzie br. firma Betrans z Bełchatowa zakupiła 5 pojazdów Renault Kerax 430.35 HEAVY w konfiguracji 6×6. Betrans jest spółką córką Kopalni Bełchatów i poza usługami z zakresu transportu drogowego, zajmuje się również sprzedażą i transportem węgla brunatnego oraz kruszyw.
6 Keraxów zakupionych w ubiegłym miesiącu przez Bertrans  będzie  wykorzystywanych na terenie kopalni do wożenia kruszyw. Zostały wyposażone w silnik DXi11 o mocy 430 KM,  manualną 16-biegową skrzynię ZF-16, oraz opony G13 R 22,5”.  Co więcej,  posiadają niezależne ogrzewanie wodne marki Eberspaecher oraz centralne smarowanie Groeneveld, które obejmuje również punkty smarne na zabudowie.

Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa w samochodach zastosowano: podgrzewaną elektrycznie szybę przednią, klimatyzację dla zanieczyszczonego powietrza, radio CD MP3 z systemem Bluetooth, pneumatyczne sygnały dźwiękowe, lampy przeciwmgielne, dodatkowe lampy dalekosiężne, oraz  fabryczny autoalarm.

Zabudowa tylnozsypowa marki Skibicki o pojemności 15m3 została wykonana ze stali o podwyższonej jakości, a jej podłoga  jest podgrzewana poprzez spaliny pojazdu. Ponadto, Keraxy  są przystosowane do ciągnięcia przyczep.
To nie pierwsza współpraca Betransu z Renault Trucks. Firma posiada już w swojej flocie kilka ciągników Renault Premium oraz Renault Maxity.

Więcej informacji…


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 6 lat temu.