Select Page


Scania: Konkurs Scania Top Team Young rozstrzygnięty


 

23 czerwca w serwisie Scania w Nadarzynie odbył się finał konkursu Scania Top Team Young. W konkursie o tytuł najlepszego zespołu mechaników Scania wzięło udział 28 drużyn z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 najlepszych zespołów składających się z mechaników i doradców serwisowych na co dzień pracujących w serwisach Scania w całej Polsce.Główną nagrodą jest wyjazd do fabryki Scania w szwedzkim Södertälje.
Zwycięzcą konkursu został zespół „Krakusy” z serwisu Scania Polska w Krakowie
Kolejne miejsca zajęli:
2.”Poznań Team” z serwisu Scania Polska w Poznaniu
3.”Szczecin” z serwisu Scania Polska w Szczecinie
Konkurs Top Team Young jest nową formą konkursu Scania Top Team, którego historia sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Konkurs ma charakter międzynarodowy i organizowany jest wśród zespołów globalnej sieci serwisowej Scania. Zadaniem uczestników jest wykazanie się jak najwyższymi umiejętnościami z zakresu obsługi serwisowej.
„Naszym głównym założeniem podczas organizacji konkursu Top Team Young było zachęcenie szczególnie młodych pracowników serwisowych do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji. Poziom prezentowanych podczas konkursu umiejętności po raz kolejny utwierdził nas w przekonaniu, że pojazdy naszych klientów są w najlepszych rękach” – mówi Leszek Czapski Dyrektor Regionalny Scania Academy Polska.

Więcej informacji…


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.