Select Page


Scania: nowy serwis w Zielonej Górze


Serwis Scania w Zielonej Górze
 

W sierpniu sieć serwisowa Scania powiększyła się o nowy obiekt w Zielonej Górze. Dotychczasowy serwis został przeniesiony do nowej lokalizacji na trasie Północnej przy wjeździe na drogę ekspresową S3.
 
Z myślą o komforcie Klientów serwis operujący w rejonie Zielonej Góry został przeniesiony do nowej lokalizacji. Nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług: przeglądy, naprawy ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych,  urządzeń chłodniczych oraz całodobową pomoc Scania Assistance. Posiada duży asortyment części zamiennych i oferuje umowy obsługowo – naprawcze. Wachlarz oferowanych usług obejmuje także legalizację tachografów cyfrowych i naprawy klimatyzacji. Serwis posiada cztery stanowiska naprawcze – w tym trzy przejazdowe. Na Klientów czeka Biuro Handlowe wraz z pełną ofertą pojazdów nowych i używanych, w tym najnowszym modelem Scania Streamline.
 
„Oddajemy naszym Klientom nowocześniejszy, wygodniejszy i przez to bardziej przyjazny serwis. Przenosząc obiekt do całkiem nowej lokalizacji chcieliśmy zagwarantować naszym Klientom łatwość dojazdu oraz większy komfort usług – jesteśmy pewni, że szybko zauważą i docenią wprowadzone zmiany” – mówi Krzysztof Weiss, Kierownik serwisu Scania w Zielonej Górze. 


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.