Select Page


Schwarzmüller: Światowa premiera Actrosa z Firmą Schwarzmüller


 

W dniu 21 Czerwca 2011 roku Damiler AG (Daimler Truck) zaprezentował nowego Actrosa. Światowa premiera nowego Actrosa przekształciła się w spektakularne wydarzenie z udziałem 3 naczep firmy Schwarzmüller.

Prezentacja całkowicie nowo zaprojektowanego pojazdu, dostosowanego do normy Euro VI, odbyła się w Brukseli w obecności około 400 międzynarodowych przedstawicieli ze świata polityki i mediów. Według Daimler-a było to wspaniałe przedsięwzięcie, które w wielkości i przestrzeni nie ustępowało przedstawionemu produktowi. Do tego przyczyniły się również naczepy firmy Schwarzmüller, które prezentowały się w całej okazałości.

Firmą Wilhelm Schwarzmüller GmbH jest największym producentem przyczep i nadwozi w Austrii i dzięki swojej obecności w 20 krajach europejskich zyskała pozycję jednego z wiodących dostawców ciągnionych pojazdów użytkowych w Europie Centralnej, Południowo-Wschodniej i Wschodniej. Przedsiębiorstwo produkuje ponad 10.000 pojazdów użytkowych rocznie, zatrudnia ponad 1.500 pracowników i w ramach grupy firm wypracowuje skonsolidowany obrót wynoszący około 350 mln EUR. Ciągłe nowe opracowania, wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość charakteryzują różnorodną paletę wyrobów w zakresie zabudów, przyczep, naczep: -platform, – wywrotek, -chłodni, -cystern, niskopodwoziowych, – do przewozu kontenerów, oraz do przewozu drewna (pojazdy z kłonicami). Obok zakładów produkcyjnych w Austrii (Hanzing), Czechach (Zebrak) i na Węgrzech (Budapeszt) szybką naprawę i zaopatrzenie w części zamienne zapewnia obejmująca całą Europę sieć punktów serwisowych rozmieszczonych wzdłuż najważniejszych tras komunikacyjnych i tranzytowych. Ponadto doskonale wyposażony park pojazdów do wynajęcia zapewnia optymalną realizację indywidualnych wymagań transportowych klientów.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 7 lat temu.