Select Page


Volvo: Inauguracja działalności punktu Volvo Truck Center w Skawinie


 

Na początku marca br., firma Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Truck Center w Skawinie. Nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Rybitwy. Inwestycja Volvo jest odzwierciedleniem konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Pomimo to, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz ciągłego rozwoju, doskonalenie usług serwisowych i bycia ze swoją ofertą jak najbliżej klientów. Realizacji tych właśnie celów służy uroczyście zainaugurowany w dniu 6 maja br. nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie.

W inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich Klienci, przedstawiciele władz Miasta i Gminy Skawina, sąsiadujących firm oraz dziennikarze.

„Wraz z uruchomieniem nowego obiektu w Skawinie, robimy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że pomoże on nam w dalszym umacnianiu pozycji Volvo i naszej oferty w tej części Polski” – powiedział Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. Jest on obiektem bliźniaczym w stosunku do tego, jaki w kwietniu 2009 roku uruchomiony został w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

Punkt w Skawinie to jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce. Obok nich działa obecnie 18 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 25 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Volvo Truck Center w Skawinie znajduje się także jeden z 21 punktów sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej działają na terenie Polski.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie posiada bardzo dogodną lokalizację –znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie południowej obwodnicy Krakowa, będącej przedłużeniem autostrady A4 z Wrocławia do Szarowa k/Bochni, a docelowo do granicy wschodniej.

Nowy obiekt Volvo w Skawinie jest również nową placówką firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska dla regionu górnego Śląska, Podkarpacia i części województwa świętokrzyskiego.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.