Select Page


Volvo: konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”


 

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracy z miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszy samochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu, nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

Zapoczątkowany w ubiegłym roku konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce” spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony firm transportowych i entuzjastów  samochodów ciężarowych, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o jego ponownej, tegorocznej edycji.

Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane pojazdy ciężarowe Volvo należące do polskich przewoźników. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie pojazdu oraz informacje o pojeździe i jego właścicielu, należy przesyłać na adres fabas@fabas.pl w terminie do dnia 25 maja br.

Dla zwycięzców konkursu, oprócz pucharów dla trzech najpiękniejszych samochodów ciężarowych Volvo, przewidzano atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z regulaminem konkursu, osoby chcące oddac swój głos na wybrany przez siebie pojazd mogą to uczynić na dwa sposoby: na stronach: www.worldtrucker.com/pl lub www.trailer.pl, przy czym głosować można tylko na jeden samochód ciężarowy. Głosowanie trwa do końca czerwca 2012r., a na głosujących w konkursie czekają atrakcyjne upominki z kolekcji Volvo, Worldtrucker i TRAILER Magazine.

Więcej informacji dotyczących konkursu, w tym jego szczegółowy regulamin znajduje się na stronach: www.volvotrucks.pl i www.trailer.pl.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.