Select Page


Volvo: Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do konkursu VISTA 2012–2013


 

Wkrótce po raz kolejny wystartuje VISTA  – mistrzostwa świata pracowników stacji obsługi Volvo Trucks i Volvo Buses. Od 1 lipca trwa przyjmowanie zgłoszeń do tego konkursu.  W zaplanowanej na wrzesień pierwszej rundzie zmagań powinno wziąć udział ponad 14 000 uczestników.
Konkurs VISTA (Volvo International Service Training Award) jest otwarty dla wszystkich pracowników obsługi posprzedażnej z ogólnoświatowej sieci serwisowej Volvo Trucks i Volvo Buses. Uczestnicy startują w zespołach liczących do czterech osób. Celem konkursu jest motywowanie pracowników do doskonalenia swojej wiedzy, umiejętności i zdolności do współdziałania w grupie.

– VISTA pozostaje niezwykle ważnym instrumentem doskonalenia kompetencji i poprawy poziomu obsługi klienta. Dlatego też silnie wspiera naszą wizję bycia firmą przyjazną dla klientów – mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks. – Każdy uczestnik, bez względu na swoje dotychczasowe doświadczenie, nauczy się czegoś nowego, co powoduje, że konkurs cieszy się tak dużym powodzeniem. VISTA to coś więcej niż współzawodnictwo – to zakrojony na dużą skalę program szkoleniowy i jednocześnie przyjemne ćwiczenie w zakresie doskonalenia pracy zespołowej. Tak też będzie w przypadku VISTA 2012–2013.

Rejestracja uczestników zakończy się 7 września, a zaledwie kilka dni później rozpocznie się Pierwsza Runda konkursu. Po trzech rundach pytań testowych i półfinałach, najlepsi uczestnicy spotkają się Finale Światowym, który odbędzie się w czerwcu 2013 r. w miejscu narodzin i duchowej ojczyźnie Volvo: Goeteborgu, w Szwecji.

Pierwsza w historii edycja konkursu VISTA miała miejsce w 1957 r. jako konkurencja dla mechaników Volvo w Szwecji. Wydarzenie to szybko urosło do rangi odbywającej się co dwa lata imprezy międzynarodowej i największego na świecie konkursu personelu obsługi posprzedażnej. VISTA 2011 była jak dotychczas rekordowa, gromadząc ponad 13 700 uczestników z 75 krajów. Jednak VISTA 2012–2013 ma wszelkie szanse być jeszcze większym i lepszym konkursem.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować zespół VISTA kliknij tutaj


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.