Select Page


Volvo Trucks: Nowy serwis w Karpinie k/Warszawy


 

Pod koniec sierpnia br., firma Intruck Sp. z o.o. uruchomiła nowy autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Karpinie k/Warszawy. Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko-serwisowy Volvo Trucks zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Annopol.

Inwestycja firmy Intruck w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

Obiekt w Karpinie to zupełnie nowy budynek o powierzchni ponad 2000 m2, zaprojektowany i zbudowany od podstaw zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych. Na terenie obiektu znajduje się także przeniesiony z ul. Annopol w Warszawie punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo prowadzony przez Volvo Truck Center Polska.

Nowy punkt znajduje się w położonej na północny-wschód od Warszawy miejscowości Karpin, (gmina Dąbrówka), w powiecie wołomińskim, przy trasie S8/E67.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.