Select Page


Volvo Trucks: Nowy serwis w Sycewicach


 

Z początkiem lipca br., firma Z.H.U. Józef Skrzypa uruchomiła nowy, autoryzowany punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo w Sycewicach k/Słupska. Tym samym, liczba punktów serwisowych Volvo Trucks w Polsce wzrosła do 26.

Inwestycja firmy Z.H.U. Józef Skrzypa w pełni wpisuje się w strategię Volvo Trucks w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najlepszego dostępu do najwyższego poziomu usług świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

ZHU Józef Skrzypa posiada autoryzację na świadczenie Oryginalnych Usług Serwisowych Volvo oraz sprzedaż Oryginalnych Części Zamiennych Volvo od roku 2002, a punkt w Sycewicach jest trzecim, obok punktów w Szczecinie i Torzymiu, autoryzowanym punktem serwisowym samochodów ciężarowych Volvo, prowadzonym przez tę firmę.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Sycewicach znajdują się trzy pełnowymiarowe stanowiska obsługowo-naprawcze oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.
Dodatkowym atutem obiektu jest funkcjonująca na jego terenie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

W najbliższym czasie, planowane jest uruchomienie w tej lokalizacji również punktu sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, który prowadzony będzie przez Volvo Truck Center Polska.

Nowy serwis znajduje się w położonej na południowy – zachód od Słupska miejscowości Sycewice i posiada bardzo dogodną lokalizację przy drodze krajowej nr 6 (8 km od obwodnicy Słupska).

Poniżej podajemy dane teleadresowe nowego punktu serwisowego:
Z.H.U. Józef Skrzypa
Ul. Słupska 25
76-256 Sycewice


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.