Select Page


Volvo Trucks: otwarcie Volvo Truck Center–Suwałki


 

Na mapie Volvo Trucks w Polsce w grudniu ubiegłego roku pojawił się nowy punkt sprzedaży i serwisu Volvo Truck Center – Suwałki. 13 września 2013 dokonano uroczystej inauguracji działalności tej najdalej na północny – wschód wysuniętej placówki.

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części kraju, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście: przede wszystkim Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

2B4B1140„Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Suwałkach, Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, dzięki temu, że jesteśmy bliżej Państwa – naszych klientów, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona”, powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Truck Center Polska.

 

 

 

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Suwałkach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.
Serwis Volvo Truck Center w Suwałkach zajmuje powierzchnię 600 m2, na które składają się dwa pełnoprzejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Nowy punkt znajduje się na terenie bazy PKS Suwałki, przy trasie nr 8.

 

2B4B0966


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.