Select Page


Volvo: Skawina – nowa lokalizacja dla Volvo Truck Center


 

Mając na uwadze ciągłe doskonalenie usług serwisowych i dopasowywanie ich do potrzeb Klientów, Volvo realizuje w chwili obecnej budowę nowego obiektu w Skawinie. To właśnie do niego, już na przełomie roku przeniesie swoją działalność jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktów sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych pod nazwą Volvo Truck Center, zlokalizowany na dzień dzisiejszy w Krakowie, przy ulicy Rybitwy.

Obiekt Volvo w Skawinie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i budowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. Będzie on bliźniaczym do tego, jaki w kwietniu 2009 roku uruchomiony został w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie posiada bardzo dogodną lokalizację –znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie południowej obwodnicy Krakowa, przy wjeździe do Skawiny.

W dniu 6 października br., na terenie budowy obiektu miało miejsce uroczyste zamknięcie stanu surowego inwestycji.  W wydarzeniu tym, oprócz przedstawicieli Volvo oraz firmy realizującej projekt, uczestniczyli również zaproszeni goście. Byli wśród nich przedstawiciele władz Miasta i Gminy Skawina, sąsiadujących firm oraz mediów.

Punkt Volvo Truck Center w Skawinie rozpocznie świadczenie usług już na przełomie roku 2010/2011. Wraz z jego uruchomieniem, dotychczasowy punkt Volvo Truck Center w Krakowie, zlokalizowany przy ulicy Rybitwy 15, zaprzestanie swojej działalności.

Punkt w Skawinie będzie również nową placówką Volvo Maszyny Budowlane Polska dla regionu górnego Śląska, Podkarpacia i części województwa świętokrzyskiego.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.