Select Page


Volvo: Tysiąc pięćsetny Volvo w Nijhof-Wassink


 

Zlokalizowana w Rijssen, w Holandii, firma transportowa Nijhof-Wassink odebrała swój tysiąc pięćsetny samochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM, zgodnym z normą EEV, który będzie wykorzystywany w przewozach międzynarodowych. Firma współpracuje z Volvo Trucks od 1967 r.

Działalność Nijhof-Wassink koncentruje się wokół ludzi. – Jednym z filarów naszej firmy jest jej kultura organizacyjna, nacechowana silnym duchem współpracy. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na jakość pracy. Volvo doskonale wpisuje się w tę kulturę, ponieważ jakość jest jednym priorytetów Volvo – mówi Freddy Nijhof, dyrektor Nijhof-Wassink.

Podobnie jak wszystkie pozostałe użytkowane przez firmę samochody ciężarowe Volvo, tysiąc pięćsetny pojazd jest wyposażony w różnorodne systemy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to drugi, obok jakości, istotny aspekt działalności Nijhof-Wassink. – Mamy pewność, że nasi kierowcy są bezpieczni w kabinie Volvo, a to dla nas bardzo ważne – konkluduje Freddy Nijhof.  

Nijhof-Wassink, od 1967 r. specjalizuje się w drogowym, kolejowym i rzecznym transporcie materiałów luzem. Posiada oddziały w Holandii, Niemczech, Polsce i na Węgrzech. Firma oferuje wyjątkową elastyczność, bezpieczeństwo, jakość i niezawodność w transporcie i magazynowaniu materiałów sypkich i płynnych.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.