Select Page


VOLVO: Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013


 

Firma Volvo Polska uzyskała prestiżowy tytuł Top Employers już po raz czwarty. To wynik tegorocznych badań polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzonych wśród polskich pracodawców przez Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

 

 Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy – to firma, która wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Instytut CRF oceniał skierowaną do pracowników ofertę Volvo Polska w następujących kategoriach:

•    świadczenia podstawowe,
•    świadczenia dodatkowe i warunki pracy,
•    szkolenia i rozwój,
•    rozwój kariery zawodowej,
•    zarządzanie kulturą organizacyjną.

Certyfikat Top Employers otrzymali wyłącznie ci pracodawcy, którzy wykazali w badaniu, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

„Prestiżowy tytuł Top Employers to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Fakt, że tytuł ten uzyskaliśmy już czwarty rok z rzędu wskazuje, że jesteśmy organizacją stabilną, utrzymującą niezmiennie najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej. Niewątpliwą korzyścią badania jest to, że możemy porównać nasze działania z innymi, wiodącymi  firmami i skoncentrować się na tych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, w których wciąż możemy się doskonalić” –  powiedziała Bożena Michońska – Dyrektor ds. Personalnych na Polskę.

Więcej informacji o projekcie Top Employers Polska 2013 i firmowy profil Volvo Polska znajduje się na www.topemployers.pl. 


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.