Select Page


Volvo: w specjalnej edycji „World Cup 2010”


 

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2010 , Volvo Trucks w Regionie Europy Centralno-Wschodniej (obejmującym Polskę) wprowadziło do swojej oferty, specjalną, limitowaną edycję pojazdów „World Cup 2010”, których zakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2010.
Do dyspozycji klientów znajdują się pojazdy Volvo FH, FM, FE i FL w określonych specyfikacjach, w trzech opcjach zakupowych, dedykowane zarówno transakcjom flotowym, jak i zakupom pojedynczych egzemplarzy.

Usługi opcjonalne towarzyszące ofercie to Niebieski Kontrakt Serwisowy na 48 miesięcy w atrakcyjnej cenie, opracowany przez Volvo system informacji transportowej Dynafleet Online z subskrypcją oraz specjalna oferta finansowania zakupu przez VFS Usługi Finansowe Polska.

Wszystkie pojazdy z limitowanej edycji „Word Cup 2010” oferowane są w specjalnym, oklejeniu kabiny.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty, zyskują możliwość wzięcia udziału w wyjeździe do południowej Afryki i przeżycia prawdziwych, piłkarskich emocji na żywo, jakie zapewni im bilet wstępu na jeden z meczy Mistrzostw. Dodatkowo, na miejscu, czeka na nich wiele turystycznych atrakcji, min. wycieczka do Wodospadów Wiktorii.

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązującej do 30 kwietnia br. oferty dostępne są w sieci sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo w Polsce oraz na stronach www.volvotrucks.pl.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.