Select Page


Volvo:Witam w mojej kabinie – nowy film online


 

Prezentowany online filmowy cykl Volvo Trucks pt. „Witam w mojej kabinie” zaprasza widzów do kabin kierowców samochodów ciężarowych z całego świata. W najnowszym odcinku odwiedzamy właściciela polskiej firmy transportowej i jednocześnie kierowcę Lucjana Igrasa, który pokazuje nam swoją Czarną Perłę.

Oglądając „Piratów z karaibów”, Lucjan Igras wpadł na pomysł udekorowania swojego Volvo FH 12 460 postaciami i scenami z tego właśnie filmu. Teraz gdy prowadzi, czuje się jak kapitan własnego okrętu.

– Moim celem jest dostarczanie ładunków – żartuje, wskazując na mapę skarbów nadrukowaną na tapicerce. – Wszystko, co tu widzimy, stanowi odzwierciedlenie pomysłów, które zrodziły się w mojej szalonej głowie.

Mieszkańcy rodzinnego miasta Lucjana Igrasa początkowo nie wiedzieli, jak mają reagować na jego twórczość, ale gdy Czarna Perła zyskała szeroki rozgłos, szybko zaczęło w nich narastać poczucie dumy z nowej ikony miasta. Lucjan Igras zaś jest zachwycony faktem, że Czarna Perła została wybrana na bohatera najnowszego odcinka „Witam w mojej kabinie”.

– Cieszę się, że zostałem wybrany, i jestem szczęśliwy, że mogę być zaprezentowany wśród innych kierowców jeżdżących Volvo.

Film o Lucjanie Igrasie i jego pojeździe można obejrzeć na portalu YouTube, pod adresem
http://youtu.be/Js8TpFg5F38

Wkrótce będzie również dostępny w wydaniach online i na komputery typu tablet „Kierunku Volvo”.


 

Katagoria: ciężarówki
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.