Select Page


Feber – nowa lekka naczepa do transportu płodów rolnych


naczepa nowosc 2
 

Producent pojazdów Feber sp. z o.o. (Grupa Inter Cars SA) wprowadza na rynek kolejną nowość. Jest nią naczepa wywrotka 45 m3 – idealne połączenie niskiej wagi, dobrej manewrowości oraz dużej kubatury. Naczepa z ramą stalową jest jedną z najlżejszych dostępnych na polskim rynku.

naczepa nowosc

Konstruktorzy Febera postanowili zaadoptować rozwiązanie ramy z tzw. „łabędzią szyją” do naczepy z podłogą o długości 8380 mm.

– To rozwiązanie pozwoliło nam zmniejszyć nie tylko wagę pojazdu, ale również jego długość całkowitą, zachowując tym samym pojemność 45 m3 – mówi Andrzej Kajda, dyrektor zarządzający Feber sp. z o.o.

Mniejsza długość całkowita pojazdu poprawia znacznie jego manewrowość, która jest bardzo istotnym aspektem, szczególnie w przypadku transportu płodów rolnych. Wysokość całkowita to jedynie 3500 mm, co zdecydowanie ułatwia załadunek. Waga już od 5600 kg sprawia, że produkt jest jedną z najlżejszych naczep z ramą stalową dostępnych na polskim rynku.
W naczepie nie mogło zabraknąć dobrze znanych i sprawdzonych podzespołów tak renomowanych producentów jak Mercedes (osie), Continental (opony), Knorr Bremse (układ pneumatyczny), Hella (układ elektryczny) oraz Hyva (siłownik hydrauliczny).
Szczegółowych informacji dotyczących zarówno tego jak i pozostałych produktów udzielą Regionalni Managerowie Sprzedaży Feber Sp. z o.o.

Źródło

 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.