Select Page


Feber: nowości i zmiany w firmie Feber


 

Po załamaniu się rynku pojazdów ciężarowych u wielu europejskich i krajowych producentów naczep można zaobserwować wiele zmian i transformacji.

Zmiany nastąpiły również w Zarządzie Spółki Feber. Dotychczasowy Prezes Spółki Pan Piotr Kraska skoncentruje się na działalności w Zarządzie Firmy matki, a od 1.09 2010 na stanowisko prezesa zastał powołany Pan Witold Kmieciak, absolwent i pracownik Politechniki Warszawskiej, pracował m.in. w firmie HF Schroeder GmbH , oraz TyssenKrupp AG. Ostatnie 14 lat był Dyrektorem przedstawicielstwa firmy ZF Services.

Odszedł z firmy Pan Łukasz Kędzia dotychczasowy dyrektor operacyjny zastąpił go Pan Krzysztof Gagatek pełniący funkcję dyrektora ds. zakupów i exportu.

Na swoim stanowisku pozostał pracujący od początku działalności firmy dyrektor zarządzający Pan Michał Wiśniewski odpowiadający obecnie również za sprzedaż pojazdów.

W firmie wprowadzany jest program optymalizacyjny, w ramach którego nastąpią zmiany w organizacji przedsiębiorstwa oraz w programie produkcji.

W ramach optymalizacji Fabryka Feber wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele super lekkich pojazdów NW 24 ZS i NW 27 ZS obydwa zbudowane w oparciu o siedmiometrową ramę.

Właściciele spółki postawili nowemu zarządowi jasny cel: w najbliższym możliwym czasie uzyskanie 20 % udziału w rynku polskich naczep wywrotek. Żeby to osiągnąć Feber będzie dalej inwestował w modernizację i automatyzację procesu produkcji. Minimalizację wagi produkowanych pojazdów poprzez wprowadzanie wszędzie gdzie to możliwe aluminium, to powinno przekonać klientów którzy chcą przewozić towary a nie ciężkie naczepy.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.