Select Page


Fliegl: 20 lat pasji do naczep – Dzień Otwartych Drzwi


 

Helmut Fliegl przybył w 1991roku z Bawarii do Turyngii, żeby produkować pojazdy użytkowe. Z dużym doświadczeniem w budowie przyczep rolniczych, z równie wielkim zapałem, odwagą oraz kreatywnymi i inteligentnymi pomysłami i to w wieku zaledwie 22 lat!

Dwadzieścia lat później Fliegl Fahrzeugbau to innowacyjne, stabilne, wydajne i pełne sukcesów przedsiębiorstwo rodzinne, niezawodny pracodawca oraz producent innowacyjnych pojazdów użytkowych, które łączą w sobie bezpieczeństwo, elastyczność i ekonomiczność.  

Fliegl Fahrzeugbau będzie obchodził 20 urodziny! Będzie je świętował razem z klientami, dostawcami, współpracownikami i wszystkimi, którzy chcą rzucić okiem na jedną z  najnowocześniejszych fabryk przyczep i naczep. W sobotę 10 września Fliegl Werk II otwiera swoje drzwi o godz.10.00. Bezpośrednio przy A9, zjazd Triptis, Fliegl poprowadzi przez hale produkcyjne, zaoferuje jazdy testowe pojazdami Eurocombi (zestawy 25 m.), pokaże teren zakładu z zapierającej dech wysokości i wiele wiele więcej, by „Dzień Otwartych Drzwi” pozostał dla odwiedzających niezapomnianym.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.