Select Page


Fliegl: Coil Master light


 

Fliegl rozszerzył swój program naczep wywrotek i przedstawia Coil Master light, która została przygotowana razem z francuskim klientem. 50m3 stalowej muldy lekkiej konstrukcji może być elastycznie używane dzięki swojej muldzie Coil – przykładowo przewoźnicy transportujący złom do walcowni, w drodze powrotnej mogą zabrać zwoje walcowanej stali i uniknąć w ten sposób pustego przebiegu.

Szyja ramy naczepy jest wygięta, tak żeby wysokość pojazdu i załadunku mogła być mniejsza i żeby osiągnąć niższy punkt ciężkości, który optymalizuje stabilność pojazdu. Fliegl buduje Coil Master light od masy własnej zaledwie 8,5 t.

Do wyposażenia specjalnego należy automatyczna oś podnoszona, licznik przebiegów, automatyczny nadzór ciśnienia w oponach i system pompowania.

Obecnie cztery Coil Master light zostały dostarczone do Francji i Luksemburga, a także wpłynęły już zamówienia z Niemiec.

Coil Master light  – kolejne inteligentne rozwiązanie Fliegla, które powstało w dialogu z klientem i sprawiające, że transport towarów staje się bardziej ekonomiczny.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.