Select Page


Fliegl i MAN Nutzfahrzeuge: Serwis i efektywność


 

Jako jeden z pierwszych producentów pojazdów użytkowych Fliegl zawiera partnerstwo serwisowe z MAN Truck & Bus Deutschland GmbH (MTBD). Skorzystają na tym klienci Fliegl’a, którzy od zaraz mają do dyspozycji więcej obiektów i krótszą drogę do przebycia, jeśli chodzi o konserwację, naprawę (także w ramach gwarancji) oraz pomoc drogową.

MAN do współpracy z Fliegl’em wnosi cały swój Know-how oraz rozległą sieć serwisową. MTBD utrzymuje około 360 punktów serwisowych (153 zakłady serwisowe MAN i 206 serwisów partnerskich) w całych Niemczech, które dbają o zadowolenie klienta i dobrą relację z nim. Oferują one teraz kompletny serwis dla naczep i przyczep firmy Fliegl oraz dla ciężarówek. Oczywiście również klienci korzystający z wynajmu u RPS (Rental Partner System) mają dostęp do usług serwisowych.

Kolejnym wielkim plusem kooperacji MAN i Fliegl jest ekonomiczność – w ten sposób prace konserwacyjne i naprawcze po uzgodnieniu  mogą być przeprowadzone podczas czasu odpoczynku kierowcy, co do minimum redukuje czas postoju i częściowo pozwala uniknąć przestojów. Ważny aspekt dla terminowości i walki cenowej, co pozwala przedsiębiorstwom transportowym chronić się przed kosztami postojów i stratą zleceń.

Kooperacje z kolejnymi producentami ciężarówek znajdują się w planach u Fliegl’a.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.