Select Page


Fliegl: Mautkiller – naczepa Mega o masie własnej 3,5 t


 

Breckle Chemicals & Technics GmbH z siedzibą w Northeim w ciągu ostatnich 75 lat stał się jednym z głównych producentów materacy sprężynowych i piankowych. Do transportu surowców oraz do dostawy firma Breckle potrzebowała pojazdu o dużej pojemności ładunkowej i małej masie własnej. Fliegl według tych wytycznych stworzył naczepę, która czyni transport lekkich materiałów i towarów o dużej objętości wyjątkowo ekonomicznym.

Koncepcja SES 85 RH ma jasno określony cel – nieprzekroczenie granicy myta 12 t. Przy masie własnej naczepy wynoszącej 3,5 t i masie ciągnika siodłowego 3,8 t przewoźnik ma do dyspozycji 4690 kg masy użytkowej.

Stabilne podwozie naczepy posiada seryjne zawieszenie pneumatyczne, EBS oraz hamulec postojowy z akumulatorem sprężynowym. Seryjne są również osie BPW z hamulcem bębnowym, ogumienie bliźniacze, co dodatkowo dba o bezpieczeństwo.

Naczepa ma długość 13,65 m, wysokość wewnętrzną 3 m i jest wyposażona w dach podnoszony z po obu stronach. Dwuskrzydłowe drzwi tylne, boczna firanka jak i dach przesuwny sprawiają, że naczepa jest elastyczna, jeśli chodzi o różne warianty załadunku i rozładunku.

SES 85 RH od Fliegl to pojazd, który został perfekcyjnie przygotowany do swojego obszaru użytkowania i jest produktem, który poprzez innowacje i ekonomiczny zamysł przy produkcji oferuje wysokie rezerwy mocy i duży potencjał w oszczędności. Konstruktorzy Fliegl zrealizowali wszystkie wytyczne i osiągnęli swój cel: Mautkiller nadjeżdża!


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.