Select Page


Fliegl: Trójosiowe podwozie light do przewozu chemii


 


Wrażliwe towary potrzebują bezpiecznych i niezawodnych środków transportu. Fliegl przygotował do tego trójosiowe podwozie kontenerowe light do przewozu chemii, jedyne, które posiada masę własną poniżej 3 ton – konstrukcja Fliegl waży dokładnie 2980 kg. Klient znacznie zyskuje na jego zaletach – masie użytkowej, ekonomiczności i przyjazności środowisku. Fliegl przez lata stale rozwijał swoją lekką budowę pojazdów. Konstrukcja podstawowa i elementy nośne pozostają niezmienione. Innowacyjny materiał budowlany i techniczne innowacje były decydujące dla redukcji wagi.

Mała masa własna pozwala Fliegowi zaoferować w trójosiowym podwoziu do przewozu chemii  szeroką ofertę wyposażenia ADR.  Węże i blachy okapowe również należą do wyposażenia podstawowego, tak samo jak wanny wychwytowe ze stali szlachetnej,  nakładki uziemiające oraz ogumienie 385/65R 22,5”. Oś podnoszona i odciążona, kabel uziemiający, podpierane podnośniki i inne elementy są dostępne opcjonalnie. Przy zestawianiu  szczególna uwaga położona jest na wytyczne i żądania klientów. Fliegl dopasowuje pojazdy dokładnie do ich celu pracy.

„Trójosiowe podwozie light do przewozu chemii  to naczepa dająca dużo pożytku klientowi” mówi prezes Helmut Fliegl. „Masa własna poniżej 3000 kilogramów jest wyjątkowym kryterium dla branży.”


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.