Select Page


Fliegl: wytrzymały tytan pracy


 

Dywidag International GmbH od ponad 100 lat realizuje wymagające projekty dla budowli inżynierskich, przemysłowych, elektrowni, mostów, tuneli i budowli wielokondygnacyjnych. Obecnie Dywidag pracuje nad systemem wody pitnej dla Trypolis. Infrastruktura stolicy Libii wymaga solidnych przyczep dla materiałów budowlanych z wysokimi rezerwami mocy i dużą wytrzymałością.

Fliegl ZPS 200 został tak zmodyfikowany, żeby spełniać największe wymagania. Dla transportu ciężkich materiałów budowlanych ( w tym wypadku części szybów i rurociągów) wzmocniono agregaty osiowe. Nacisk na osie 10 t i wytrzymała podłoga skrzyni sprawiają, że naczepa staje się bezkompromisowym i trwałym tytanem pracy. Wzmocnione resory paraboliczne i podwójne ogumienie zapewniają wysoką obciążalność i bezpieczeństwo podczas jazdy nawet na trudnych do pokonania terenach.

Przy wymiarach skrzyni 2,4×6,9 m i masie własnej 4,5 t ZPS 200 ma do dyspozycji ponad 14,5 t masy użytkowej. Zdejmowane burty i 8 par oczek mocujących w ramie zewnętrznej zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo podczas załadunku.

ZPS 200 jest prawdziwym pojazdem Heavy Duty – solidny i wytrzymały, tak by znieść największe obciążenia.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 9 lat temu.