Select Page


Innowacyjna zabudowa half-pipe


1_Jedna z najbardziej popularnych zabudów w ofercie firmy - zabudowa tylnozyspowa half-pipe będzie teraz miała pochyloną przednią ścianę
 

Oferta firmy KH-Kipper wzbogaciła się o kolejną zabudowę tylnozyspową half-pipe, która będzie teraz miała pochyloną przednią ścianę.

 

Nowoczesna zabudowa ma ułatwić wysyp bez zalegania lepkiego materiału w skrzyni. W ślad za tym koło zapasowe umiejscowiono za kabiną, zamiast na przedniej burcie. Odkręcany daszek chroni kabinę, a w razie uszkodzenia podlega szybkiej i taniej wymianie. Podobnie jak nowy zbiornik oleju z tworzywa sztucznego.

4

 

 

 

Zabudowa tylnozsypowa half-pipe uzyskała w ubiegłym roku tylną szuflę zsypową SNEEP na równi z podłogą. Rynna w tylnej części nie ma uskoku, w którym mógłby się gromadzić wysypywany materiał. Minimalizuje to także czas związany z oczyszczeniem szufli. Tylna klapa umiejscowiona jest wewnątrz skrzyni.

Jednocześnie położono duży nacisk na poprawę sztywności skrzyni i jej wytrzymałość niezbędną w trudnym warunkach eksploatacyjnych. Zmiana konstrukcyjna zapewniła redukcję masy własnej zabudowy, a co za tym idzie wzrost ładowności. Z pewnością zostanie to docenione przez przyszłych użytkowników.

Źródło

 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.