Select Page


KÄSSBOHRER: u Mercedesa


 

Naczepy Kässbohrera wzięły udział w prezentacji najnowszych ciągników Actros marki Mercedes –Benz, która odbyła się w styczniu pod Kaliszem.

W ostatnich dniach stycznia Kässbohrer zaprezentował się podczas spotkania zorganizowanego przez  Mercedes-Benz  w salonie firmy Auto-Partner J. i A. Garcarek sp.j. Podczas spotkania, w którym wzięli udział kluczowi przedstawiciele branży transportowej zademonstrowano najnowsze Mercedesy Actrosy z pełnym wyposażeniem będące własnością firmy Acor. Do prezentowanych ciągników zostały podpięte naczepy kurtynowe Kässbohrer, które jako jedne z nielicznych tego typu  wyposażone zostały w  felgi aluminiowe marki Alcoa. Na najwyższej jakości felgi zostały założone równie uznane opony Michelin Saver X Green. Całość stanowi wyjątkowo efektowny i trwały komplet. Biorąc pod uwagę spodziewane zmniejszenie zużycia paliwa, takie wyposażenie wpłynie również na lepszą efektywność tych zestawów.

Kierowcy natomiast  docenią wygodne w obsłudze kosze na koła zapasowe, duże skrzynki narzędziowe, możliwość mocowania ładunku zarówno za pierścienie w podłodze jak i profil K-FIX na obrzeżu ramy.  Dzięki zastosowaniu  większej średnicy  poduszek powietrznych na osiach SAF cały zestaw lepiej się prowadzi na drogach, zwłaszcza tych słabszej jakości. Wzmocniona przednia ściana jak również certyfikowane kurtyny boczne  dają poczucie pewności co do stabilności przewożonego ładunku.

Nie bez znaczenia są również takie drobiazgi jak tylne odboje rolkowe, pełne błotniki z zabezpieczeniem przeciwrozbryzgowym,  wyposażenie do usztywniania zabudowy przy pustych przebiegach. Tak jak we wszystkich seryjnych naczepach Kässbohrera zastosowane zostały podzespoły  uznanych na rynku marek, takie jak osie SAF, pneumatyka WABCO,  elektryka ASPOCK, kłonice HESTAL, dachy przesuwne EDSCHA.

Relację ze spotkania będzie można obejrzeć w programie TVN Turbo „Na Osi” w marcu.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.kaessbohrer.com.pl


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.