Select Page


KÄSSBOHRER: zaprasza na Agro Show 2011


 


W dniach 23-26 września 2011 r. w Bednarach koło Poznania odbędzie się XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. W wystawie weźmie również udział firma Timex S.A. Generalny Importer Naczep Kässbohrer, która będzie miała przyjemność zaprezentować Państwu następujące pojazdy:
– Silos samowyładowczy SSK_60
– Niskopodwoziową rozsuwaną naczepę 4-osiową LB_4_E

Kässbohrer należy do wiodących producentów naczep, które są w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku. W ofercie tego producenta znajdziemy naczepy:
– skrzyniowe  kurtynowe  lub burtowe z zamknięciem celnym i opcją piętrowego załadunku,  jak również z rynnami do przewozu stali w kręgach (coil-muldy)
– niskopodwoziowe  trzy, cztero i pięcioosiowe,  stałe i   rozsuwane
– cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych
– naczepy do przewozu kontenerów
– naczepy do przewozu samochodów ciężarowych (trucktransportery)
– silosy leżące do przewozu cementu i innych materiałów sypkich
– silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych
– platformy
– naczepy specjalistyczne wykonywane na specjalne zamówienie klienta

Podczas wystawy zaprezentujemy również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził na polski rynek. Naczepy Kässbohrer są sukcesywnie udoskonalane, a zmiany konstrukcyjne niejednokrotnie wprowadzane są z inspiracji pracowników firmy TIMEX. Zaprojektowaliśmy wspólnie z konstruktorami fabrycznymi naczepy, które spełniają oczekiwania polskich firm transportowych. Wykorzystaliśmy nasze doświadczenia rynkowe oraz znajomość produktów konkurencji, gdyż TIMEX od 60 lat jest związany z motoryzacją. Pojazdy zmodernizowane według naszego projektu i skonfigurowane według naszego pomysłu, znajdują uznanie nie tylko w Polsce, lecz także w Europie Zachodniej.

Na naszym stoisku będą mogli się Państwo zapoznać ze wszystkimi szczegółami technicznymi oferowanych pojazdów.

Szczegóły dotyczące wystawy znajdą Państwo na oficjalnej stronie: www.agroshow.eu

Wszelkie dodatkowe informacje na temat naczep Kässbohrer znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.kaessbohrer.com.pl


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.