Select Page


KH-KIPPER – łatwiejszy wysyp dzięki tylnej burcie hydraulicznej


3_i daje możliwość przewozu półpłynnych materiałów
 

Produktywność pojazdów nabiera szczególnego znaczenia w kopalniach, gdzie wielokrotnie powtarzane cykle transportowe generują znaczną część wszystkich kosztów operacyjnych. Produkowane przez KH-KIPPER zabudowy kopalniane typ W1M zaprojektowano do pracy w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych, ale i z myślą o redukcji kosztów transportowych. Nowy model na życzenie klienta wyposażony został w tylną burtę hydrauliczną.

 2._ zapewnia krótszy czas wyładunku..

 

Zabudowy kopalniane na podwoziach ciężarowych, w porównaniu do tradycyjnych wozideł, zapewniają mniejsze koszty zużycia paliwa, serwisu, niższe koszty zakupu, a więc krótszy okres zwrotu inwestycji.

Na życzenie klienta taka zabudowa może być wyposażona w tylną burtę hydrauliczną. Zaletami wyboru takiego rozwiązania jest m.in.: zabezpieczenie przed wysypem ładunku podczas jazdy po pochyłym terenie, możliwość przewozu półpłynnych ładunków, np. żużla, krótszy czas wyładunku w porównaniu do burt otwieranych automatycznie oraz możliwość dozowania wysypu ładunku.

Zabudowy kopalniane W1M to zabudowy o specjalnej konstrukcji. Przy przewozie urobku o wysokiej frakcji są poddawane nieustannym obciążeniom i zużyciu. Trójwarstwowa podłoga typu sandwich jest wyjątkowo odporna na uderzenia. Podłoga podniesiona w tylnej części zapobiega wysypywaniu ładunku podczas jazdy, a duży dach chroni kabinę przed uszkodzeniem przy załadunku.

1_Burta hydrauliczna zabezpiecza ładunek przed wysypaniem przy jeździe po pochyłym terenie...

Źródło

 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.