Select Page


KH-KIPPER „Orłem Eksportu Województwa Świętokrzyskiego”


2b_Konstanty_Kamionka_zalozyciel_firmy_KH-KIPPER_z_prawe-1
 

W Kielcach uhonorowano świętokrzyskie firmy, które w ostatnim czasie w największym stopniu przyczyniły się do ożywienia polskiego eksportu. KH-KIPPER został laureatem nagrody w dwóch kategoriach „Najdynamiczniejszy eksporter” oraz „Najlepszy debiut w eksporcie”. Uroczyste rozdanie dyplomów odbyło się 29.09.2015 w Hotelu Best Western Grand Hotel.

Nagroda przyznana została wszak nieprzypadkowo. Obecnie 90% produkcji KH-KIPPER stanowi eksport. Większość zabudów trafia do krajów Europy Zachodniej, Wschodniej lub Skandynawii. Polski eksporter nie omija także bardziej odległych zakątków świata takich jak Brazylia,  Afryka, Mauritius,  kraje arabskie czy Nowa Kaledonia.

Celem organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” przedsięwzięcia jest promocja eksportu i zachęcanie firm do otwierania się na zagraniczne rynki. Nagrody są przyznawane we wszystkich województwach w pięciu kategoriach: najlepszy eksporter, najdynamiczniejszy eksporter, najlepszy debiut, eksportowy produkt oraz osobowość eksportu.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.