Select Page


KH-kipper: Pierwszy KH-KIPPER na nowym Volvo FMX dostarczony


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

W 1. połowie lipca w KH-KIPPER miało miejsce wydanie wywrotki tylnozsypowej W1C na nowym podwoziu Volvo FMX 8×4. Zabudowa o objętości 20 m3 wyposażona została m. in. w kompletną hydraulikę, podgrzewanie podłogi spalinami, mocowanie koła zapasowego na burcie przedniej, zamek HYFIX mocujący skrzynię do ramy oraz plandekę na przedniej burcie.

Kompletny pojazd przeznaczony jest dla klienta z Rosji. W dniach 9-14 września po raz pierwszy zaprezentowany zostanie na Międzynarodowych Targach Samochodów Użytkowych Comtrans w Moskwie. Będzie dostępny na stoisku Volvo Vostok

Nowe podwozie Volvo zawiera w sobie cały szereg udoskonaleń, m. in.  Aktywny Układ Kierowniczy o sile wspomagania zależnej od prędkości jazdy, który tłumi szarpnięcia na kole kierownicy spowodowane jazdą po nierównym terenie. Nowe zawieszenie pneumatyczne łączy w sobie korzyści, takie jak automatyczne poziomowanie i większy komfort podczas jazdy bez ładunku. Większy prześwit pod spodem skutecznie chroni kluczowe podzespoły przed uderzeniami kamieni czy gałęzi. Całkowicie przeprojektowane zostało również wnętrze kabiny.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 5 lat temu.