Select Page


Kh-Kipper: wywrotka z przyczepą już jeździ w Brandenburgii!


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

           
KH-KIPPER coraz intensywniej wkracza na niemiecki rynek pojazdów komunalnych

Niemiecki sektor komunalny realizuje usługi przy wykorzystaniu nowoczesnego i najbardziej wydajnego sprzętu. Dzięki solidnemu wykonaniu, użyciu wysokogatunkowych materiałów oraz specjalnemu antykorozyjnemu zabezpieczeniu lakierniczemu produkty KH-KIPPER spełniają w każdym wymiarze wysokie oczekiwania zachodnich sąsiadów. Od kilku lat firma dostarcza zabudowy do tamtejszych klientów.

Doskonale również wróży na przyszłość coraz ściślejsza współpraca ze Scanią Niemcy oraz MAN Niemcy odnośnie dostaw tego typu pojazdów. Należy się spodziewać, że zabudowy KH-KIPPER już wkrótce coraz częściej będą spotykane na niemieckich ulicach.

Prezentowany na zdjęciach pojazd to zabudowa z wywrotem trójstronnym na podwoziu 4×4.  Obecnie jest wykorzystywana w regionie Trier oraz Karlsruhe. Taki sprzęt pozwala na efektywną obsługę komunalną w miastach i inne prace związane z bieżącym utrzymaniem autostrad.  Optymalnie dobrany sprzęt pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji.

Zestaw jeżdżący w Branderburgii to wywrotka dwustronna z żurawiem na podwoziu 6×4 oraz przyczepą z dwustronnym wywrotem przeznaczone do transportu budowlanego. Obie skrzynie wyposażone są w lewą burtę hydrauliczną. Skrzynia na podwoziu posiada dodatkowo prawą burtą hydrauliczną.

Takie rozwiązanie to duże ułatwienie pracy kierowcy. Pozwala na wysyp ładunku bez zasypywania kół pojazdu. Oszczędzamy tym samym cenny czas na niepotrzebne odkopywanie kół z wyładowanego materiału. Burta hydrauliczna w rozwiązaniu KH-KIPPER zyskuje coraz większe uznanie wśród klientów sektora budowlanego w Niemczech.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pojazd idealnie wpasowuje się w bardzo wymagający segment rynku. Innowacje zwiększają funkcjonalność sprzętu, komfort użytkowania, bezpieczeństwo, a co za tym idzie dają duże oszczędności w firmie. Nasi klienci bardzo cenią sobie te zalety produktów KH-KIPPER. Zestaw już jest użytkowany na placach budowy w Brandenburgii.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.