Select Page


Kögel: dostarcza 20 naczep do transportu papieru dla Spedition Bode


 

Spedition Bode z siedzibą w Reinfeld otrzymało 20 nowych naczep typu Kögel Cargo-MAXX Strong paper rail. Prezes Kai Bode podczas przekazania pojazdów podkreślał ścisłą kooperację z firmą Kögel: „Już od wielu lat jeździmy naczepami Kögel i także w ciężkich czasach polegamy na naszych dostawcach. Obok wysokiej jakości naczep Kögel cenimy także dobry kontakt i serwis firmy Kögel. Nowe pojazdy, tak samo jak te z poprzednich dostaw, są oznaczone przez Deutschen Bahn AG znakiem jakości S400/P400 Code XL dla transportu za pomocą pospiesznych pociągów towarowych w transporcie kombinowanym. „Ochrona środowiska jest dzisiaj ważną częścią strategii naszego przedsiębiorstwa” – wyjaśnia Kai Bode, który nieprzerwanie podwyższa udział transportu kolejowego, tak by redukować emisję CO2. Stąd każdy nowy pojazd jest przygotowany do załadunku na kolej.

Nowa naczepa typu Kögel Cargo-MAXX Strong paper rail jest wyposażona seryjnie w certyfikat bezpieczeństwa ładunku według normy europejskiej EN 12642 XL i będzie używana przez Bode zarówno do transportu napoi jak i papieru.

Założona w roku 1949 firma Spedition Bode zatrudnia dziś około 160 pracowników i dysponuje nowoczesnym taborem. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym i kombinowanym. Poza transportem papieru Spedition Bode zajmuje się także transportem chłodniczym i kontenerowym. Obok siedziby głównej w Reinfeld firma posiada jeszcze dwie lokalizacje w Mölln i Lubece.

Na zdjęciu: Kai Bode, prezes Spedition Bode (po środku), podczas przekazania 20 nowych naczep Kögel razem z Larsem Kirchner, dyrektorem dystrybucji Kögel Deutschland (po lewej) i Christianem Goetsch, kierownikiem Kögel Trailer Point Nord.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.