Select Page


Kögel: naczepa chłodnicza dla Müller Milch


 

Kögel Cool przekonuje bawarską mleczarnię Müller. Firma w Aretsried posiada już w swojej flocie siedem pojazdów chłodniczych od Kögel.

Od około roku naczepy Kögel Cool są używane w przedsiębiorstwie Müller Milch. 7 pojazdów chłodniczych znajduje zastosowanie u logistycznej spółki-córki Culina, renomowanego producenta produktów mlecznych. Culina specjalizuje się w transporcie i usługach logistycznych środków spożywczych w niskich temperaturach.

Bernd Mattmer, prezes Fahrzeugtechnik Aretsried GmbH i osoba odpowiedzialna za zakup pojazdów użytkowych w ramach grupy Theo Müller GmbH, jest przekonany do naczep Kögel: „Jesteśmy w pełni zadowoleni z Kögel Cool. Używamy naczep chłodniczych przy realizacji dostaw do wiodących sieci handlowych na terenie całych Niemiec. „Serwis Kögel także nam odpowiada”, mówi zadowolony Mattmer.

Szef dystrybucji Kögel na Niemcy, Lars Kirchner: „Kögel Cool jest naszym profesjonalistą od transportu chłodniczego i w dodatku wagi lekkiej. Ze swoją małą masą własną oferuje największy ciężar użytkowy przy optymalnej pojemności i wysokiej obciążalności”.

Na zdjęciu: Lars Kirchner, Bernd Mattmer


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.