Select Page


Kögel: Ulrich Humbaur przedłużył umowy z długoletnimi prezesami


Koegel_Inhaber_und_GF
 

Ulrich Humbaur przedłużył umowy z długoletnimi prezesami Kögel Thomasem Heckel, Jürgenem Steinbacher i Thomasem Eschey o kolejne pięć lat, do roku 2019. Właściciel Kögel udowadnia przez to swoje długoterminowe zaangażowanie w przedsiębiorstwo z Burtenbach.

Ulrich Humbaur z powodzeniem kontynuuje historię firmy Kögel. Zarząd Kögel po przejęciu firmy w roku 2009 sprawił, że Kögel wyraźnie wzrósł. Sprzedaż, obrót, liczba pracowników, wyniki, udziały w rynku w ostatnich czterech latach wyrośnie się zwiększyły. Poza tym Kögel pod przewodnictwem CEO Thomasa Heckel mógł odzyskać swoją sławę jako lidera innowacji. To przykładowo potwierdza wręczona firmie Kögel międzynarodowa nagroda branżowa „Trailer Innovation 2013“ w królewskiej dyscyplinie „Zabudowa”.

 „Cieszę się bardzo, że umowy z trzema sprawdzonymi prezesami Kögel mogły być odpowiednio wcześnie przedłużone. Każdy z nich w ostatnich latach wykonał znakomitą pracę, za co jestem im serdecznie wdzięczny”, mówił Ulrich Humbaur, właściciel Kögel. „Jestem przekonany, że ta ciągłość sukcesu Kögel dalej będzie wywierała swój pozytywny wpływ.”

 Na zdjęciu od lewej do prawej: Ulrich Humbaur, Jürgen Steinbacher, Thomas Eschey und Thomas Heckel.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.