Select Page


Kögel: W 2011 roku zanotował ponadprzeciętny wzrost


 


W roku obrotowym 2011, według oceny VDA (Niemieckiego Stowarzyszenia Przemysłu Samochodowego), firma Kögel osiągnęła ponadprzeciętny wzrost: w porównaniu do poprzedniego roku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ten renomowany specjalista w budowie przyczep odnotował ponad dwukrotny wzrost obrotów, sprzedając prawie 12000 jednostek. Firma Kögel, w porównaniu z konkurencją, wzrosła w osiągnęła największy wzrost w 2011 roku.

Kögel była dostawcą prawie 14 procent z 83694 przyczep wyprodukowanych przez niemieckich producentów. 67 procent przyczep firmy Kögel zostało przeznaczonych na eksport, którego udział w Kögel zwiększył się ponad trzykrotnie.

Pozytywny rozwój w roku 2011 firma Kögel wykorzystuje, aby również w roku 2012 w dalszym ciągu wprowadzać w życie sprytne pomysły w zakresie podnoszenia wydajności. Oprócz tego planowane jest powiększenie portfolio przyczep o kilka modeli pozwalających na przeładunek kolejowy, zaspokajających potrzeby rynku transportu kombinowanego, a także wprowadzenie zupełniej nowej serii produktów. Branża spedycyjna może zatem w roku 2012 spodziewać po firmie Kögel wiele niespodzianek.

„Jeszcze nigdy nie mieliśmy tyle innowacyjnej energii jak obecnie i jesteśmy bardzo dumni z tego, że coraz  większa rzesza klientów obdarowuje firmę Kögel swoim zaufaniem”, wyjaśnia Thomas Heckel, CEO i prezes w firmie Kögel, przedstawiając jedną z przyczyn aktualnego sukcesu swojego przedsiębiorstwa.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.