Select Page


Kögel: Wywrotka wannowa teraz także o pojemności 27 m³


 

Kögel w swojej ofercie produktów dla branży budowlanej obok wywrotki wannowej o pojemności 24m³ posiada teraz także wersję 27m³. Nowy pojazd jak jego mniejsza siostra zachwyca sporą liczbą innowacyjnych właściwości dla codziennego użytku – przykładowo pięciostopniowy siłownik o kącie nachylenia 48 stopni pomaga przy szybszym rozładunku. Naturalnie wywrotka o pojemności 27m³ dostępna jest opcjonalnie także w różnych kombinacjach grubości ścian. Dzięki modułowemu konceptowi możliwa jest teraz prostsza, szybsza i korzystniejsza pod względem cenowym wymiana komponentów wanny.

Wielostronne zastosowanie dzięki modułowemu konceptowi
Wymiana towaru jak piasek czy żwir na gruby materiał sypki dzięki możliwości kombinacji jest  prosta w realizacji. Inteligentna technika połączeń (łączenie śrubami/sworzniami/klejenie) z podłogą wanny z ulepszonej cieplnie stali Hardox-450 i ścianą boczną o wysokości 1670 mm z mocnej stali S700 sprawia, że wywrotka jest nad wyraz wytrzymała.

Wysokiej jakości ochrona podwozia i wanny przed korozją poprzez gruntowanie KTL z Nano Cermic
We wszystkich naczepach wywrotkach Kögel podwozia jak i wanny są gruntowane KTL z zastosowaniem Nano Ceramic Technology, a następnie lakierowane. Ta nowoczesna wysokiej jakości ochrona przed korozją dba o trwałość, jest przyjazna środowisku i oferuje lepszy bilans energii niż zwykłe wykończenia powierzchni.

Dane techniczne
Dopuszczalny nacisk na siodło:        12.000 kg (Niemcy)
Dopuszczalny nacisk na oś:            24.000 kg (Niemcy)
Dopuszczalny masa całkowita:    36.000 kg (Niemcy)
Pojemność:             27 m³
Masa własna:                ca. 6.050 kg (+/- 3%)
Typ wanny:                okrągła wanna stalowa w formie U


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.