Select Page


KRONE: 1 miejsce w kategorii naczep dla klientów flotowych


 

W ramach uroczystej gali czasopisma VerkehrsRundschau firma Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH otrzymała nagrodę w konkursie Image Award 2010 w kategorii naczep. Bernard Krone, właściciel i zarządzający firmą oraz Dr Frank Albers, szef marketingu odebrali zaszczytną nagrodę w czwartek w Monachium. Krone zwyciężyło w badaniu instytutu TNS Emind na zlecenie czasopisma VerkehrsRundschau w kategorii naczep dla segmentu klientów flotowych (powyżej 11 pojazdów). Ankieta skierowana była do 400 osób decydujących o zakupie i osób zarządzających w firmach spedycyjnych, jak również przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych z własną flotą pojazdów.

Marka Krone otrzymała 766 punktów na 1000 możliwych i była zdecydowanym zwycięzcą w tej kategorii. „Bardzo cieszymy się z pierwszego miejsca w wynikach tego badania co pokazuje, że firmy transportowe i spedycyjne doceniają naszą ofensywę innowacyjną, jak również jakość produktów i serwisu naszego przedsiębiorstwa. „Jesteśmy Klientom bardzo wdzięczni za okazane zaufanie, a nagroda motywuje nas dalej do wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań w służbie naszym Klientom, aby utwierdzać otrzymane zaufanie”, powiedział Bernard Krone na informację o zwycięstwie w konkursie. Szczególną radość okazał też Dr Frank Albers jako osoba odpowiedzialna za markę: „Ta nagroda wzmacnia nas w tej trudnej sytuacji rynkowej i pozwala nam z większą pewnością patrzeć na targi Pojazdów Użytkowych IAA, które we wrześniu 2010 odbędą się w Hanowerze.”

Rozwiązania, jak Krone ECO2 Liner z nowym zapięciem plandeki EasyTarp, pokazują, że rynek nie tylko pozytywnie reaguje na takie innowacje ale wręcz ich potrzebuje, aby uczynić transport bardziej efektywnym, a w konsekwencji korzystniej pozycjonować dane przedsiębiorstwo na rynku.” Pierwsze miejsce w Image-Rankingu czasopisma VerkehrsRundschau jest potwierdzeniem konsekwencji bycia blisko Klienta i orientacji na Klienta ze strony firmy Krone.

Poza grupami produktowymi jak naczepy plandekowe, chłodnie, furgony, naczepy podkontenerowe, systemy wymienne, zabudowy i przyczepy Krone oferuje też kompletny pakiet usług i rozwiązań typowych dla branży (finansowanie, ServiceLocator, 24h-help, telematyka itp.) „Spoglądając w kierunku wystawy Pojazdów Użytkowych IAA zaoferujemy naszym Klientom ponownie pokaz innowacji. Rozwijamy produkty i usługi, aby zoptymalizować prowadzenie biznesu naszych Klientów. Krone jest przedsiębiorstwem będącym blisko Klienta i już cieszymy się na odwiedziny naszego stoiska targowego na IAA” dodał na zakończenie Bernard Krone.

Na zdjęciu: Birgit Bauer (red. naczelna VerkehrsRundschau), Dr. Frank Albers (szef marketingu Krone), Bernard Krone (właściciel i zarządzający firmą), Matthias Wissmann (prezydent VDA)


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.